Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Bafra adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Fatih Mahallesi, Kardelen Sokak, No. 1, Bafra, Samsun, Bafra/Samsun

Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(362) 543 4711

Samsun ilimizin Bafra ilçesinde bulunan Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bafra ilçesinde bulunan Bafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.