Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Şalpazarı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kireç Mahallesi, Çok Maksatlı Lise Sokak, No: 6, Şalpazarı/Trabzon

Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(462) 891 2720

Trabzon ilimizin Şalpazarı ilçesinde bulunan Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şalpazarı ilçesinde bulunan Ayten Yılmaz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Sürmene Ticaret Meslek Lisesi Sürmene Trabzon başlıklı yazımız ile Sürmene Ticaret Meslek Lisesi adres, Sürmene Ticaret Meslek Lisesi harita ve Sürmene Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.