Avşar Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Avşar Kız Öğrenci Yurdu Kayapınar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Avşar Kız Öğrenci Yurdu Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Avşar Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Avşar Kız Öğrenci Yurdu Harita

Avşar Kız Öğrenci Yurdu Adres
Seyrantepe Mahallesi, Nazım Sokak, No: 6 Daire: 6, Kayapınar, Kayapınar/Diyarbakır

Avşar Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(412) 237 6638

Diyarbakır ilimizin Kayapınar ilçesinde bulunan Avşar Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kayapınar ilçesinde bulunan Avşar Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Selahaddin Eyyübi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Yenişehir Diyarbakır başlıklı yazımız ile Özel Selahaddin Eyyübi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Selahaddin Eyyübi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Selahaddin Eyyübi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.