Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yakutiye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ali Paşa Mahallesi, Kongre Caddesi,, Yakutiye/Erzurum

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(442) 213 4422

Erzurum ilimizin Yakutiye ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yakutiye ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yakutiye Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yakutiye Erzurum başlıklı yazımız ile Yakutiye Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Yakutiye Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Yakutiye Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.