Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ümraniye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Necip Fazıl Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Kemerdere Mevkii Y. Dudullu, Ümraniye/İstanbul

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(216) 365 6920

İstanbul ilimizin Ümraniye ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ümraniye ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan K. Çekmece Z. Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi Küçükçekmece İstanbul başlıklı yazımız ile K. Çekmece Z. Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi adres, K. Çekmece Z. Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi harita ve K. Çekmece Z. Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.