Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Karabağlar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Sırrı Atalay Caddesi, 4165 Sokak, No: 52 Çamlık Karabağlar/İzmir

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 237 4119

İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karabağlar ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Karabağlar İzmir başlıklı yazımız ile İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.