Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) Bismil adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) Harita

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) Adres
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Sanayi Mahallesi, Barış Bulvarı Bismil/Diyarbakır

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) Telefon
(412) 415 3680

Diyarbakır ilimizin Bismil ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bismil ilçesinde bulunan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Bismil) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yenişehir Diyarbakır başlıklı yazımız ile Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.