Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) İlkadım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) Harita

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) Adres
Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Adalet Mahallesi, Gazi Caddesi, No: 73 İlkadım/Samsun

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) Telefon
(362) 233 2312

Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. İlkadım ilçesinde bulunan Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (İlkadım) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Vezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Vezirköprü Samsun başlıklı yazımız ile Vezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Vezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Vezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.