Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) Harita

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) Adres
Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Atatürk Mahallesi, Güneş Sokak, 1, 2, Balıkesir Merkez, Karesi/Balıkesir

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) Telefon
(266) 241 6015

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Balıkesir Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Özcan Anadolu Öğretmen Lisesi Edremit Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Özcan Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Özel Özcan Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Özel Özcan Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.