Aşkale Halk Eğitim Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Aşkale Halk Eğitim Merkezi Aşkale adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Aşkale Halk Eğitim Merkezi Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Aşkale Halk Eğitim Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Aşkale Halk Eğitim Merkezi Harita

Aşkale Halk Eğitim Merkezi Adres
Aşkale Halk Eğitim Merkezi, Yeni Mahalle Hükümet Binası Yanı, Aşkale, Erzurum, Aşkale/Erzurum

Aşkale Halk Eğitim Merkezi Telefon
(442) 415 1125

Erzurum ilimizin Aşkale ilçesinde bulunan Aşkale Halk Eğitim Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Aşkale ilçesinde bulunan Aşkale Halk Eğitim Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Palandöken Erzurum başlıklı yazımız ile Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.