Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi Ünye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Liseler Mahallesi, Bahri Kaymak Sokak, No: 3 Ünye/Ordu

Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(452) 323 1726

Ordu ilimizin Ünye ilçesinde bulunan Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ünye ilçesinde bulunan Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Perşembe Ordu başlıklı yazımız ile Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.