Antakya Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Antakya Ticaret Meslek Lisesi Antakya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Antakya Ticaret Meslek Lisesi Hatay müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Antakya Ticaret Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Antakya Ticaret Meslek Lisesi Harita

Antakya Ticaret Meslek Lisesi Adres
Antakya Ticaret Meslek Lisesi, Ürgen Paşa Mahallesi, Şehit Mehmet Duran Caddesi,, Hatay Merkez, Antakya/Hatay

Antakya Ticaret Meslek Lisesi Telefon
(326) 221 3508

Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunan Antakya Ticaret Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Antakya ilçesinde bulunan Antakya Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Antakya Nimet-Fahri Öksüz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Antakya Hatay başlıklı yazımız ile Antakya Nimet-Fahri Öksüz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Antakya Nimet-Fahri Öksüz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Antakya Nimet-Fahri Öksüz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.