Ankara Tıp Fakültesi Vakfı iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ankara Tıp Fakültesi Vakfı Altındağ adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ankara Tıp Fakültesi Vakfı Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ankara Tıp Fakültesi Vakfı yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ankara Tıp Fakültesi Vakfı Harita

Ankara Tıp Fakültesi Vakfı Adres
Ülkü Mahallesi, Talatpaşa Bulvarı, Biga Sokak Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, Samanpazarı, Altındağ/Ankara

Ankara Tıp Fakültesi Vakfı Telefon
(312) 508 2347

Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Ankara Tıp Fakültesi Vakfı ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altındağ ilçesinde bulunan Ankara Tıp Fakültesi Vakfı iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gögüs Hastalıkları ABD Sigara Bırakma Polikliniği Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gögüs Hastalıkları ABD Sigara Bırakma Polikliniği adres, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gögüs Hastalıkları ABD Sigara Bırakma Polikliniği harita ve Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gögüs Hastalıkları ABD Sigara Bırakma Polikliniği telefon hakkında bilgiler verilmektedir.