Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Bahriye Üçok Caddesi, No: 2, Beşevler, Yenimahalle/Ankara

Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(312) 212 6627

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yapı Meslek İnşaat Teknik ve İnşaat Anadolu Teknik Lisesi Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Yapı Meslek İnşaat Teknik ve İnşaat Anadolu Teknik Lisesi adres, Yapı Meslek İnşaat Teknik ve İnşaat Anadolu Teknik Lisesi harita ve Yapı Meslek İnşaat Teknik ve İnşaat Anadolu Teknik Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.