Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği Harita

Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği Adres
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Sıhhıye, Çankaya/Ankara

Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği Telefon
(312) 310 4127

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Ankara Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzm. Prof. Dr. Ahmet Demirkazık Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzm. Prof. Dr. Ahmet Demirkazık adres, İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzm. Prof. Dr. Ahmet Demirkazık harita ve İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzm. Prof. Dr. Ahmet Demirkazık telefon hakkında bilgiler verilmektedir.