Anıt Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Anıt Aile Sağlığı Merkezi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Anıt Aile Sağlığı Merkezi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Anıt Aile Sağlığı Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Anıt Aile Sağlığı Merkezi Harita

Anıt Aile Sağlığı Merkezi Adres
Anıt Mahallesi, 321 Sokak, No: 11, Anıt, Tarsus/Mersin

Anıt Aile Sağlığı Merkezi Telefon
(324) 625 9494

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Anıt Aile Sağlığı Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Anıt Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Özkısmet Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Anıt Şubesi Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Özel Özkısmet Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Anıt Şubesi adres, Özel Özkısmet Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Anıt Şubesi harita ve Özel Özkısmet Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Anıt Şubesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.