Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Amasra adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Kum Mahallesi, Suphi Kalafatoğlu Sokak, Amasra, Bartin, Bartın, Amasra/Bartın

Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(378) 315 3382

Bartın ilimizin Amasra ilçesinde bulunan Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Amasra ilçesinde bulunan Amasra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi Bartın Merkez Bartın başlıklı yazımız ile Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.