Altınyıldız Sağlık Ocağı iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Altınyıldız Sağlık Ocağı Bahçelievler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Altınyıldız Sağlık Ocağı İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Altınyıldız Sağlık Ocağı yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Altınyıldız Sağlık Ocağı Harita

Altınyıldız Sağlık Ocağı Adres
Okul Caddesi, No: 27 Yenibosna Mahallesi, Bahçelievler/İstanbul

Altınyıldız Sağlık Ocağı Telefon
(212) 551 2000

İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Altınyıldız Sağlık Ocağı ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bahçelievler ilçesinde bulunan Altınyıldız Sağlık Ocağı iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan CMC Turkey Çağrı Merkezi | Customer Management Center Kağıthane İstanbul başlıklı yazımız ile CMC Turkey Çağrı Merkezi | Customer Management Center adres, CMC Turkey Çağrı Merkezi | Customer Management Center harita ve CMC Turkey Çağrı Merkezi | Customer Management Center telefon hakkında bilgiler verilmektedir.