Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yeni Yalova Yolu 10 Km., Osmangazi/Bursa

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(224) 261 5850

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Orhangazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Orhangazi Bursa başlıklı yazımız ile Orhangazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Orhangazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Orhangazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.