Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar Güngören adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar Harita

Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar Adres
Güneştepe Mahallesi, Şahika Sokak, No:24 Güngören/İstanbul

Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar Telefon
(212) 462 3810

İstanbul ilimizin Güngören ilçesinde bulunan Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Güngören ilçesinde bulunan Alemdar Okul Servisi Meliha Alemdar iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Altaşer Okul ve Personel Taşımacılığı Bağcılar İstanbul başlıklı yazımız ile Altaşer Okul ve Personel Taşımacılığı adres, Altaşer Okul ve Personel Taşımacılığı harita ve Altaşer Okul ve Personel Taşımacılığı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.