Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Afşin adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kahramanmaraş müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Gazi Osman Paşa Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, Bahtiyar Sokak, No: 78, Afşin/Kahramanmaraş

Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(344) 511 2219

Kahramanmaraş ilimizin Afşin ilçesinde bulunan Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Afşin ilçesinde bulunan Afşin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kahramanmaraş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çağlayancerit Kahramanmaraş başlıklı yazımız ile Kahramanmaraş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Kahramanmaraş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Kahramanmaraş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.