Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Seyhan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı, No: 176, Seyhan, Ad Seyhan/Adana

Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(322) 435 3671

Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Seyhan ilçesinde bulunan Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Kız Teknik ve Meslek Lisesi Sarıçam Adana başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.