Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı Harita

Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı Adres
Selimiye Mahallesi, Lise Caddesi, Vakıf İş , İ, Kumbaşı, Ordu , Ordu, Altınordu/Ordu

Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı Telefon
(452) 214 2417

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu İl Teşkilatı iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kalafatlar Tanzim Satış Mağazaları Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Kalafatlar Tanzim Satış Mağazaları adres, Kalafatlar Tanzim Satış Mağazaları harita ve Kalafatlar Tanzim Satış Mağazaları telefon hakkında bilgiler verilmektedir.