Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık Esenler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık Harita

Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık Adres
Fevzi Çakmak Mahallesi, 1138 Sokak, No:34 / a Esenler/İstanbul

Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık Telefon
(212) 628 5373

İstanbul ilimizin Esenler ilçesinde bulunan Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Esenler ilçesinde bulunan Açıkel Tarım Ürünleri Gıda Taşımacılık iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Elçi Toptan ve Perakende Gıda Sanayi Bağcılar İstanbul başlıklı yazımız ile Elçi Toptan ve Perakende Gıda Sanayi adres, Elçi Toptan ve Perakende Gıda Sanayi harita ve Elçi Toptan ve Perakende Gıda Sanayi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.