60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. 60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Bingöl Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki 60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Bingöl müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Yenişehir Mahallesi, Hastane Caddesi, Melikşah Soka Bingöl Merkez/Bingöl

60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(426) 213 2378

Bingöl ilimizin Bingöl Merkez ilçesinde bulunan 60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bingöl Merkez ilçesinde bulunan 60. Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Solhan Bingöl başlıklı yazımız ile Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.