50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. 50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) Bafra adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki 50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) Harita

50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) Adres
50. Yıl İöo, Alparslan Mahallesi, Ebufeyz Elçibey Caddesi, 50. Yil İlkokul Sokak, No: 10, Bafra/Samsun

50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) Telefon
(362) 544 2597

Samsun ilimizin Bafra ilçesinde bulunan 50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bafra ilçesinde bulunan 50. Yıl İlköğretim Okulu (Bafra) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan 822 Sayılı Yakakent Tarım Kredi Kooperatifi Yakakent Samsun başlıklı yazımız ile 822 Sayılı Yakakent Tarım Kredi Kooperatifi adres, 822 Sayılı Yakakent Tarım Kredi Kooperatifi harita ve 822 Sayılı Yakakent Tarım Kredi Kooperatifi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.