50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. 50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu Pendik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki 50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu Harita

50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu Adres
Güzelyalı Mahallesi, Bağdat Caddesi, Okul Sokak, No: 18, Pendik/İstanbul

50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu Telefon
(216) 392 5829

İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan 50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Pendik ilçesinde bulunan 50. Yıl Güzelyalı İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hacıoğulları Hilmi Sonay İlköğretim Okulu Tuzla İstanbul başlıklı yazımız ile Hacıoğulları Hilmi Sonay İlköğretim Okulu adres, Hacıoğulları Hilmi Sonay İlköğretim Okulu harita ve Hacıoğulları Hilmi Sonay İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.