2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Balçova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Harita

2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Adres
Eğitim Mahallesi, Dumlupınar Sokak, No: 1, Balçova/İzmir

2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Telefon
(232) 279 2454

İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Balçova ilçesinde bulunan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Bayraklı Tolga Özel Eğitim ve Rehabilitasyor Merkezi Bayraklı İzmir başlıklı yazımız ile Özel Bayraklı Tolga Özel Eğitim ve Rehabilitasyor Merkezi adres, Özel Bayraklı Tolga Özel Eğitim ve Rehabilitasyor Merkezi harita ve Özel Bayraklı Tolga Özel Eğitim ve Rehabilitasyor Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.