19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. 19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmaniye Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki 19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmaniye müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Fatih Mahallesi, Zorkun Caddesi, Merkez, Osmaniye Merkez/Osmaniye

19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(328) 825 8335

Osmaniye ilimizin Osmaniye Merkez ilçesinde bulunan 19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmaniye Merkez ilçesinde bulunan 19 Mayıs Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Osmaniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmaniye Merkez Osmaniye başlıklı yazımız ile Osmaniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Osmaniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Osmaniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.