100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. 100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Tuşba adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki 100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Van müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Harita

100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Adres
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü, 65080, Kampüs / Van, Tuşba/Van

100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Telefon
(432) 225 1701

Van ilimizin Tuşba ilçesinde bulunan 100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuşba ilçesinde bulunan 100. Yıl Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kampüs Akademi Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Tatvan Van başlıklı yazımız ile Özel Kampüs Akademi Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu adres, Özel Kampüs Akademi Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu harita ve Özel Kampüs Akademi Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.