100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Bahçelievler Mahallesi, Teknik Lise Caddesi, No: 1, Pk: 10100, Karesi/Balıkesir

100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(266) 245 1065

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Altıeylül Balıkesir başlıklı yazımız ile Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.